Zatrudnimy pracownika na stanowisko programisty .NET.

programmer

Zakres obowiązków:

- tworzenie i wdrażanie aplikacji biznesowych w technologii .NET,
- konfiguracja systemów IT.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe z obszaru IT / Telekomunikacja,
- znajomość Microsoft Visual Studio,
- znajomość języka C# oraz .NET Framework 3.5,
- znajomość zagadnień dotyczących baz danych (SQL): MSSQL,
- umiejętność tworzenia aplikacji ASP.NET i Windows Forms,
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną.

Dodatkowe atuty:

- doświadczenie w pisaniu aplikacji opratych o platformę .NET,
- znajomość Subversion,
- znajomość PHP.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat,
- miłą i przyjazną atmosferę w pracy,
- miejsce pracy: Białystok.

CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesyłać na adres:

Na ofertę mogą również odpowiadać studenci ostatnich lat informatyki.